Lokalizacja

Warszawa – Gocław
ul. Bora-Komorowskiego 56A
lok. U8

mobile logo

Urodziny


Urodziny


Spełniamy dziecięce marzenia! Naukowe eksperymenty, wizyta Magika, a może warsztaty kulinarne, ceramiczne lub takie, w trakcie których stworzymy własne Slime’y lub mydełka? W organizacji przyjęć urodzinowych jesteśmy najlepsi! Mamy różne propozycje i możliwości – staramy się dopasować scenariusz imprezy do wieku, płci i zainteresowań jubilata. Dzieci, poza głównymi atrakcjami urodzinowymi, mogą spędzić czas na naszym placu zabaw.
Mamy doświadczenie w organizacji urodzin już dla rocznych dzieci.

IMG_7788
Dla rodziców przygotowujemy stół z poczęstunkiem.
Współpracujemy z profesjonalnym fotografem, który może uwiecznić imprezę: zdjęcia reporterskie z przyjęcia, ścianka fotoreporterska itp.

Jeżeli są Państwo zdecydowani na organizację urodzin w Hopsaska, prosimy o wypełnienie kwestionariusza urodzinowego w kilku prostych krokach. W ofercie urodzinowej opisane są szczegółowo wszystkie dostępne animacje.

Dołożymy wszelkich starań, aby impreza urodzinowa była wesoła i wspaniała;) ZAPRASZAMY!

Animacje wg scenariuszy


Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, ale dla naszych animatorek nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy do wyboru kilkanaście gotowych scenariuszy animacji, które porwą Wasze dzieci w wir urodzinowego szaleństwa i zabawy.

mask-331587_1920

Organizujemy urodziny nawet rocznym dzieciom. Dla najmłodszych proponujemy urodzinowe warsztaty gordonkowe lub Sensoplastykę.

Dodatkowe atrakcje urodzinowe


Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zorganizować wyjątkowe atrakcje urodzinowe takie jak Dogoterapia, stanowiska z popcornem lub kolorową watą cukrową, fotobudkę, zamykanie w wielkiej bańce mydlanej, zabawy balonami ledowymi oraz wiele, wiele innych – w zależności od wieku i zainteresowań dzieci.

IMG_5621

TORT URODZINOWY


Wyjątkowe przyjęcie urodzinowe dla dziecka to także wyjątkowy tort.

IMG_5718
Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy i zamówienia go u nas. Współpracujemy z wyjątkowymi cukiernikami, którzy są w stanie stworzyć nawet najbardziej wymyślny tort jaki wymarzy sobie Państwa dziecko.

Rodzice na urodzinach


Podczas imprezy urodzinowej przygotowujemy również stoliki dla rodziców. Podczas gdy dzieci spędzają czas na zabawie, ich opiekunowie mogą spokojnie porozmawiać przy kawie i małym poczęstunku.

Sala imprezowo-dydaktyczna


Odrębna sala, w której odbywają się przyjęcia z animatorem jest duża i przestronna, jedną ze ścian pokrywają lustra. Dzieci mogą skupić się na zabawie, nie rozprasza ich obecność rodziców, ani atrakcje zlokalizowane w głównej sali na dole.

Urodzinowe sesje fotograficzne


Współpracujemy z profesjonalnym fotografem, który w swojej ofercie ma różne propozycje: zdjęcia reporterskie z przyjęcia (3 opcje do wyboru: same zdjęcia, zdjęcia plus fotoalbum, zdjęcia, fotoalbum plus film), ścianka fotoreporterska itp.